کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت Fcbuyبه معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از خدمات Fcbuy است. ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین Fcbuy از سوی کاربر است. کلیه اصول Fcbuy منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های Fcbuy تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات Fcbuy استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به Fcbuy ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که Fcbuy به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد. همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که شما در پروفایل خود ثبت می‌کنید، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد. مرجع رسمی اطلاع رسانی Fcbuyبرای اطلاع رسانی خدمات و سرویس‌ های مختلف خود، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال می نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه Fcbuyرا در پروفایل خود لغو کنند.

ایمیل info@Fcbuy.ir راه اطلاع رسانی خدمات (روند عضویت ،تایید سفارش و ارسال کالا) و سرویس های Fcbuy می باشد و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد.اطلاع رسانی توسط هر پایگاه دیگری مورد تایید Fcbuy نمی باشد و لازم است در صورت مشاهده ی سامانه ی اطلاع رسانی دیگر، جهت پیگیری هرچه سریع تر متخلفین، ما را مطلع نمایید.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی Fcbuyبه اطلاعات خصوصی اشخاص احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. Fcbuy متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند. همه مطالب در دسترس مانند متن، گرافیک، آرم،تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط Fcbuy جزئی از اموال Fcbuy محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار Fcbuy است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای Fcbuy محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط Fcbuy و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار Fcbuy است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات نمیباشند.

در صورت استفاده از هر یک از خدمات Fcbuy، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.Fcbuy.ir است و هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر ازwww.Fcbuy.ir مورد تایید ما نمی باشد. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. کاربران جهت برقراری ارتباط، می‏‌توانند از بخش تماس با ما استفاده کنند.